Golden Arcana

Golden Arcana ile akıllı cihazınızda büyülü bir dünya içerisinde yer alabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.0.11
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Demium Games Labs
Golden Arcana indir; Heyecan dolu anlar yaşayacağınız Arae dünyasında zaman geçirmeye hazır olun.

Heyecan dolu anlar yaşayacağınız Arae dünyasında zaman geçirmeye hazır olun. Golden Arcana mobil oyunu sizi hem fantastik hem de heyecan verici bir dünyaya davet ediyor. Fantezik ögelerin ve bilim kurgu içeriklerinin bir arada kullanıldığı bu heyecan verici oyunda size sunulan bir çok öge söz konusudur. Görüntü kalitesi olarak oldukça kaliteli bir mobil oyun olan Golden Arcana ile zaman geçirmek isterseniz Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz.

Kartların gücü sayesinde altın çağda macera dolu anlar yaşayacaksınız. Fantastik bir evren üzerinde savaş kartlarınız sayesinde macera dolu anlar yaşamaya çalışacaksınız. Kazancınızı artırmak için stratejik zekanızı değerlendirin, oyunu kazanmaya odaklanın ve ardından yükseltici ögeleri ele geçirerek oyunun kazanan kişisi olun. İçinde bulunduğunuz dünyada barışı bozan bir durum söz konusu. Arae'nin üzerine yeni bir tehdit geldi. Voraces yarışı tüm yaşamı mahvediyor ve hiçbir şey onları durduramıyor gibi görünüyor.Onların ülkenizi yok etmesine izin veremezsiniz.

Bu sebeple güçlü savaş kartlarını bir araya getirin ve bu heyecan verici maceranın kazanan kişisi olmaya yönelik hareket edin. Sizde bu fantastik oyunda yerinizi alın ve bu maceranın önderliğini yapın ve müttefiklerinizle birlikte, efsanevi yetenekleri olan eski Arcana kartlarının gücünü serbest bırakın. Dünyayı Vorons'tan kurtarmaya yönelik hareket ederek savaş içerisinde başarılı olun. Kazancınızı artırmak için doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ilerlemeye çalışacaksınız. Zorlu bir arena sizi bekliyor. Kazanmak için, stratejik bir şekilde ilerleme kat edebilirsiniz.

Güçlü düşmanları yenmek ve Arae dünyasını çekici bir hikaye ile kurtarmak için yeni Arcana kartlarını ele geçirin. Ardından bu kartları stratejinize göre geliştirerek arena içerisinde başarılı bir şekilde ilerlemeye odaklanın. Stratejik zekanız oyunun seyrini değiştirmek için oldukça önemlidir. Kazanmak için hazır olun, fantastik dünya içerisinde başarılı bir şekilde ilerleyecek ve güçlendiricileri ele geçirerek korkunç düşmanları yok edeceksiniz. Yeni müttefikleri işe almak ve mükemmel grup oluşturmak için Arcanes'in gücünü serbest bırakın. Her karakter, her şekil ve formda eşsiz becerilere sahiptir.

Aksiyonun asla durmadığı gerçek zamanlı savaşlar içerisinde yer alarak kendinizi geliştirmeye yönelik hareket edeceksiniz. Bu heyecan verici macerada sizi eşsiz sahneler bekliyor olacak. Her birinden başarılı ayrılmak için oyuna odaklanın. Zafer kazanmak istiyorsanız kartlarınızı akıllıca kullanın. Kartlarınızın yetenekleri doğrultusunda strateji belirleyin ve ardından kazanmaya yönelik bir taktik geliştirin. Bu heyecan verici savaş arenasında kazanmak için bir çok fırsatınız olacak.

Her birini değerlendirerek ilerleme kat edebilirsiniz. Oyunu geliştirmek için ücret ödemenize gerek yoktur. Oyunu oynayarak, örneğin yeni karakterler alması veya becerilerini geliştirmesi gibi her şeyin kilidi açılabilir. Golden Arcana RPG'leri ve kart oyunlarını insanlığın hayatını kurtarmak için inanılmaz bir bilim kurgu ve fantezi macerasında birleştiriyor. Bu maceranın tadını çıkarmaya hazır olun.

Golden Arcana indir